Zde se nacházíte
Domů > HRY >

Nejlepší počítačové / PC hry, které jsou zdarma

Nejlepší Android hry, které jsou zdarma, bez reklam a nákupů.

Již dávno neplatí pravidlo, že pokud si chcete na počítači zahrát dobrou hru, tak si jí musíte koupit. V dnešní době existuje spoustu kvalitních her, které si můžete pořídit zdarma. Proto vám dnes představím ty nejlepší PC hry, které jsou zdarma.

Ná výběr je snad z každého žánru. Od sci-fi k fantasy, přes MMO hry až po klasické karetní a FPS hry. V tomto článku si představíme prvních 10 her a v příštím budeme pokračovat. Budu rád, pokud mi dáte případně i své typy do komentářů.

Nejlepší PC hry, které jsou zdarma:

World of Tanks | Star Trek Online | Blade & Soul | Smite | League of Legends | Star Wars: The Old Republic | Alien Swarm | Warframe | Magic: The Gathering Arena | Super Crate Box

1. World of Tanks

Nejlepší PC hry zdarma: World of Tanks
World of Tanks

Téměř legendární hra World of Tanks již baví téměř 180 000 000 hráčů. World of Tanks je rozmanitá, taktická hra s realistickou fyzikou a s velmi dobře propracovanou grafikou. Ve hře Vás čeká 5 tříd vozidel, jedenáct národů, četná bojiště a přes 600 válečných strojů z poloviny 20. století.

Hrát World of Tanks zdarma

2. Star Trek Online

Star Trek Online
Star Trek Online

Star Trek Online nepatří mezi klasické PC hry, ale přesto jistě potěší nejednoho fanouška stejnojmeného filmu. V této hře převezmete kontrolu nad hvězdnou lodí a náslědně bude prozkoumávat okraje galaxie a bojovat s mimozemšťany. Tato MMO hra ve které hrajete za svůj vytvořený charakter vás pohltí a pomůže doplnit scény z filmů a seriálů.

Hrát Star Trek Online zdarma

3. Blade & Soul

Další úspěšný MMO hra, známá především v Asijském prostředí, která zaznamenala významný úspěch v poslední době. V tomto světě se vžijete do role jedné z rasy a vydáte se bojovat do světa. Hra plná akce, efektů a dobrodružství se postará o dlouhé hodiny zábavy.

Hrát Blade & Soul zdarma

4. Smite

Smite je počítačová hra od společnosti Microsoft. Tak jako hra League of Legends, nebo Dota 2 zde stojí dva pěti člené týmy proti sobě a snaží se zničit nepřátelskou základnu. Rozdíl je zde ovšem v perspektivě, kdy hrajete z pohledu třetí osoby a místo taktizování jde spíše o akci. Příběh postav navíc není vymyšlený, ale vychází ze skutečných mýtů od Norských, přes Keltické až po Čínské.

Hrát Smite zdarma

5. League of Legends (Nejlepší PC hra)

Nejlepší PC hra zdarma: League of Legends
League of Legends

League of Legends již nějakou dobu patří mezi nejlepší PC hry. Přestože je hra velmi jednoduchá, baví miliony lidí po celém svět. V této hře hrajete za hrdinu a společně se svým 5-ti členým týmem se snažíte zničit nepřátelskou základnu. V této hře je i velmi propracovaný hodnotící systém (rank) a tak máte možnost se posouvat v celosvětovém žebříčku a hrát tak proti lepším hráčům. Tato hra má i velmi silnou esport scénu. Rozhodně stojí za to vyzkoušet.

Hrát League of Legends zdarma

6. Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

V této hře se ponoříte do světa Jediů a Sithů. Vybrat si můžete jak stranu světlé tak temné síly. Hrát můžete společně se svými přáteli v týmu a nebo se vydat na dráhu osamoceného hrdiny. Čekají vás nové dějové linie, spoustu bojů. vesmírných plavidel a především spoustu zábavy.

Hrát Star Wars: The Old Republic zdarma

7. Alien Swarm

PC hra: Alien Swarm
Alien Swarm

Akční hra od shora dolů, týmová hra, kde každý z vás převezme roli inženýra, zdravotníka, střelce atd. Alien Swarm se inspiruje určitým velmi slavným sci-fi filmem a vrhá na vás hordy strašlivých mimozemšťanů v řadě stále obtížnějších úrovní.

Hárt Alien Swarm zdarma

8. Warframe

V této hře, která je často přirovnávaná k hernímu titulu Destiny, si zahrajete ve vesmíru za Ninja bojovníky oblečené v obleku Warframe. Celá hra je naplněna akcí a bojovými prvky. Navíc si můžete stovky hodin vylepšovat víš Warframe oblek a tak se svou hrou ještě více propojíte.

Hrát Warframe hra

9. Magic: The Gathering Arena

Magic byla dříve nejrozšířenější desková karetní hra. Díky této dlouhé historii můžete od této PC hry očekávat téměř dokonalou propracovanost, složitost jednotlivých karetních výměn a pravidel. To vše je ohohaceno o deskové animace a neskutečné efekty. Pokud jste milovníky her, tuto byste si neměli nechat uniknout.

Hrát Magic: The Gathering Arena zdarma

10. Super Crate Box

Super Crate Box je super-rychlá, super-nebezpečná plošinovka, kde nepřátelé neustále padají z horní části obrazovky. Body nezískáváte zabíjením, ale sbíráním beden, z nichž každá má pro vás novou zbraň a některé jsou mnohem lepší než jiné. Nechte jakoukoli příšeru projít kolem vás do ohně a oni se respawnují silnější než předtím. Opakujte tento vzorec a užívejte si nekonečnou zábavu.

Hrát Super Crate Box zdarma

Tímto prozatím výčet Nejlepší PC hry zdarma končí. Doufám, že jste v něm našli novou inspiraci a zábavu pro další dny. Budu rád, pokud se podělíte o vaši oblíbenou hru a budu se těšit u pokračování v dalším článku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
Top