Zde se nacházíte
Domů > HRY >

Únorový update Assassin’s Creed Odyssey přinese nový režim New Game +

Oblíbená hra Assassin’s Creed Odyssey dostává únorový update a zároveň hráče připravuje na update 1.1.4, která přinese rozšíření New Game +. Update 1.1.4 nemá stanovené přesné datum, ale mělo by dorazit velmi brzy.

New Game +

Nový režim Vám umožný spostit hru ozačátku a projít si tak příběh znovu. Rozdíl ovšem spočívá v tom, že nyní budete mci objevovat příběh znovu a z jiné perspektivy na základě rozhodnutí, které v příběhu učiníte. Nemusíte se ovšem obávat, že byste tím přišli o vaše vybavení, upgrady, mounty apod. Ty Vám budou i nadále ponechány z předchozího hraní.

Spolu s novým herním režime, hra získává i další vylepšení a nové itemy.

Nová vylepšení a nové itemy

Assassin’s Creed Odyssey se rovněž s příchodem updatu dočkává několika vylepšení, rožšíření a nových itemů. To vše, aby se hráčům hra neomrzela a byla pro ně stále lákavá.

Zvýšené hranice level

Hranice levelu bude navýšena až do hodnty 99. Zároveň jsou přidány i 3 nové Engraving tiers, které mohou být vylepšeny v Hephaistos’s Workshop.

Nové body pro rychlé cestování

Pro rychlejší cestování napříč Řeckém, bylo přidáno 22 rychlých cestovních bodů. Spoustu znich naleznete kolem přístavů.

Nové body pro rychlé cestování
Nové body pro rychlé cestování

Rámečky ve foto režimu

Aby vaše obrázky ze hry vypadali ještě zajímavěji, jsou do foto režimu přidány tématické rámečky. Nyní tak své fotografie můžete doplnit o 10 speciálních rámečků.

Další novinky

Do hry toho bylo samozřejmě bylo přidáno více. Níže naleznete seznam rozšíření a itemů

  • Additional Mercenary Tiers and Benefits
  • Lepši podpora zobrazování titulků
  • Itemy: Wild Boar Pack, Shark Pack

Nová rozšíření, itemy a především New Game + režim opět hru osvěžují a vylepšují. Všechny informace a detailnější popis k itemům si můžete přečíst na oficiálních stránkách hry.

Zdroj: Ubisoft

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
Top