Zde se nacházíte

OnePlus dělá z Google Duo svou oblíbenou video-hovorovou aplikaci

Google Duo se v Indii těší velké popularitě. I na základě toho se společnost OnePlus rozhodla v příštím vydání svého Oxygen OS, tuto aplikaci hlouběji integrovat do svého systému.

Podpory se pravděpodobně dočká celé portfolio podporovaných zařízení společnosti OnePlus. Tedy OnePlus 6/6T, 5/5T a 3/3T po přechodu na Android Pie. OnePlus bude apliakci Google Duo integrovat do vytáčení, historie volání, kontaktů a zpráv. Díky tomu se Duo stává mnohem lépe dostupným, než pouze v telefonech kde je přítomna pouze jako aplikace.

Budoucnost Google Duo

Apliakce Duo se ve výzkumu společnosti OnePlus ukázala jako vysoce kvalitní v hovorech a výsledek se tak stotožňuje s marketingem společnosti Google v této bolasti.

Přestože naprostým leaderem v Indii je momentálně apliakce WhatsApp, těší se Duo v této zemi velké oblibě, která stále roste. Je to i díky tomu, že Google na svou aplikaci vynaložil velké propagační prsotředky a pomáhal jí rozšiřovat pomocí reklam a billboardů ve východních zemí.

Google Assistant
Google Assistant
Developer: Google LLC
Price: Free

Tento krok společnosti OnePlus krásně ukazuje její založení. Ikdyž se snaží jít svou cestou, nedělá zbytečné duplicitní aplikace a dokáže využít fungující věc pro svůj systém.

Zdroj: The Verge

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
Top