Zde se nacházíte

Název Pocophone “Poco F2” se objevuje v přihlášce ochranné známky

Pocophone POCO F2

V roce 2018 byl představen telefon Poco F1 od společnosti Pocophone. Společnost Pocophone je pod-značka společnosti Xiaomi, pod kterou vydává ještě dostupnější levné android telefony. Ten sklidil velký úspěch a tak bylo jen otázou času, kdy přijde jeho nástupce. Nyní se objevila nová přihláška o ochranou známku názvu Poco F2. To znamená pouze jediné. Dočkáme se nového nástupce tohoto oblíbeného telefonu.

Společnosti se svými nejdostupnějšími telefony dělají často kompromisy na špatných místech. Snižují technické specifikace, aby tak udrželi nízké náklady a tedy i nízkou cenu. Xiaomi na to šlo jinou cestou a tak představila telefon s technickými specifikacemi vlajkové lodi a náklady snižovala v jiných oblastech, kde to neškodilo telefonu. Výsledkem tak byl telefon Pocophone Poco F1, který v té době překonal specifikacemi i mnohem dražší Google Pixel 3.

Nejlepší mobilní telefon do 10 000 Kč - Q2/2019 - RECENZE

Nejlepší mobilní telefon do 10 000 Kč – Q2/2019 – RECENZE

Nejlepší mobilní telefon do 10 000 Kč lze považovat za opravdu skvělý stroj a výborného pomocníka pro osobní i pracovní život…

Proč nepřišel Pocophone Poco F2 dříve?

Ačkoliv si Poco F1 vedl celkem dobře v prodejích na hodně trzích, měl problém zejména v Americe s připojením k telefonní síti. Byl zde použit levnější chip, který s tamnějším rozhraním nekomunikoval. Proto nejspíše nepřilše nástupce dříve, protože se hledalo jiné levné řešení, které by toto napravilo a mohl tak vyjít v roce 2019 Pocophone Poco F2.

Nicméně nyní portál GSMArena skrze Twitter odhalil registraci ochranné známky Poco F2. Toto odhalení je velmi podobné tomu, jaké přišlo před uvedením Poco F1. Z toho bychom mohli usuzovat, že by bylo možné se dočkat představení nástupce oblíbeného Pocophonu již následující měísc.

Bohužel mimo odhalení této ochranné známky a názvu se nedovídáme nic bližšího o chystaném telefonu. Známé tedy v tuto chvíli není ani uvedení, specifikace nebo cena zařízení.

Pokud se tedy dojde k odhalení nového nástupce oblíbeného POCO F1, určitě podrobněji sepíši jeho specifikace a novinky, na které se můžeme těšit. Co byste případně rádi viděli vy od tohoto “zabijáka” vlajkových lodí? Dejte mi vědět do komentářů.

Zdroj: 9to5Google.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
Top