Zde se nacházíte

Nejlepší bezdrátová sluchátka – Q2/2019 – RECENZE

Nejlepší bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka jsou stále oblíbenějši a to i díky tomu, že kvalita bezdrátového přenosu je čím dál tím lepší. Navíc komfort volnosti a pohodlí je opravdu velkým benefitem. Proto se v tomto článku podíváme na čtyči nejlepší produkty různých značek.

Nejlepší tablety

Nejlepší tablety do 10 000 Kč – Q1/2019

Pokud se potřebujete soustředit na práci a nepotřebujete používat multitasking, pak je pro Vás tablet vhodnou volbou. Dalším užitím může samozřejmě být…

Sony WH-1000XM3 – Pro náročné

Pravděpodobně tím nejlepším kusem zařízením, které můžete za ještě přijatelnou cenu dostat, jsou bezdrátová sluchátka od Sony. Ty se mohou pyšnit několika přednostmi a skvělým zvukovým podáním. Co se týče zvuku jsou sluchátka vybavena standardem Hi-Res a vestavěným zesilovačem v HD procesoru QN1. Navíc jsou pak doplněna o velmi užitečnou funkci odstranění šumu, která například na ulici odstraní hluk jezdících aut.

Sony WH-1000XM3
Sony WH-1000XM3

Mezi další užitečné vlastnosti patří určitě pohodlné dotykové ovládání přímo na sluchátku. O ještě snadnější ovládání se pak postará možnost propojení s chytrými asistenty (Siri a Google). Úžasná je i výdrž na jedno nabití, která dosahuje 30 hodin. Sluchátka jsou také vybavena osobní optimalizací. Ta pomáhá s doručením zvuku podle tvaru a velikosti vaší hlavy, případně brýlí a jiné.

Sennheiser HD 4.50 BTNC – Poměr cena/výkon

Pokud nepotřebujete nejlepší technologie v každém směru, ale naopak preferujete kvalitu za rozumnou cenu, pak jsou bezdrátová sluchátka od společnosti Sennheiser určena pro vás. Velkou předností těchto sluchátek je především velmi kvalitní a elegantní zpracování. Hi-fi zvuková kvalita a rušička hluku NoiseGard, pro kvalitnější poslech hudby.

Sennheiser HD 4.50 BTNC
Sennheiser HD 4.50 BTNC

Sluchátka také disponují NFC pro snadnější párování a výdrží na jedno nabití až 25 hodin. Ovládání sluchátek se pak nachází na náušníku, kde jsou rovněž umístěni mikrofony pro volání. Ke sluchátkům je také možné připojit audio kabel.

LAMAX Beat Elite E-1 – Naprostý základ

Pokud si vystačíte se základními vlastnostmi a kompromisy pro dosažení nízké ceny, pak byste neměli přehlédnout sluchátka od firmy LAMAX. Za takto nízkou cenu dostanete stále ucházející zvukové podání. Tělo sluchátek je pak tvořeno pro co největší odhlučnění, není zde však žádný aktivní prvek potlačování hluku jako výše.

LAMAX Beat Elite E-1
LAMAX Beat Elite E-1

Sluchátka se ovládají přes tlačítka na náušníku. Výdrž se u těchto sluchátek pohybuje kolem 20-ti hodin, případně je možné připojit audio kabel. Jinak sluchátka nabízejí spíše mladiství design.

Apple AirPods – Nejoblíbenější bezdrátová sluchátka

V porovnání nejlepších bezdrátových sluchátek, nelze nezmínit i ty nejoblíbenější. Sluchátka AirPods disponují velmi kvalitním zvukovým podáním s kodekem AAC. Čip W1 uvnitř AirPods pomocí optických senzorů a akcelerometru pozná, kdy je máte na uších a automaticky se zapnou/vypnou.

Apple AirPods
Apple AirPods

Výdrž sluchátek se pohybuje kolem 5-ti hodin, nicméně pomocí dobíjecího pouzdra lze sluchátka opakovaně nabíjet a dostat se tak na 24 hodin poslechu. Sluchátka se také vyznačují skvělou kompaktností a úžasným propojením s Apple produkty (nicméně lze používat i mimo ně).

Alternativou těchto sluchátek pak můžou být sluchátka Jabra Elite Active 65t.

Která sluchátka se líbí vám, máte případně i jiný tip na bezdrátová sluchátka? Dejte nám vědět do komentářů.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
Top