Zde se nacházíte

Nejlepší soundbar – Q2/2019 – RECENZE

Soundbar

Dnešní televize se soustředí především na co nejlepší barevné podání a rozlišení. Nicméně po zvukové stránce nejsou televizory, zejména náročnějším posluchačům, ničím zajímavé. Proto se v tomto článku zaměříme na nejlepší soundbar podle cenové kategorie. Od naprostého základu, po to nejlepší co na trhu můžeme nalézt.

Naprostý základ do 2 500 Kč

Samsung HW-J250

Soundbar v první řadě zaujme krásným a jednoduchým designem. Přestože u něho nenaleznete subwoofer nabídne slušný výkon a ucházející zvukové podání. Výhodou je rovněž bezdrátové připojení skrze bluetooth, takže nebudete míst starost s kabeláží.

2.0
Počet reproduktorů

775 x 167 x 171 mm
Rozměry balení (Š x V x H)

80 W
Celkový výkon

18 W
Provozní spotřeba energie

Nejlepší poměr cena/výkon

LG SJ4

Soundbar od společnosti LG lze považovat za již velmi dobré zařízení. Na své si přijdou náročnější posluchači, ale přesto cena není nijak zvlášť vysoká. Mezi největší přednost patří přítomnost bezdrátového subwooferu a optický vstup pro přenos audia.

Praktická je i možnost ovládání zařízení pomocí ovladače k televizi a přítomnost nočního režimu. Zařízení rovněž zaujme i svým elegantním a kompaktním designem.

2.1
Počet reproduktorů

890 x 55 x 85 mm
Rozměry balení (Š x V x H)

300 W
Celkový výkon

55 W
Provozní spotřeba energie

Pro velmi náročné posluchače

Sony HT-RT3

Sony HT-RT3

Pokud patříte mezi skupinu posluchačů, pro které je kvalita hudby na prvním místě, se soundbarem společnosti Sony neuděláte chybu. Soundbar nabízí prostorový 5.1 kanálový zvuk. Přehrávat můžete skrze optický kabel, USB, anebo NFC, Bluetooth, či 3,5mm jack konektor.

Elegantní provedení soundbaru doplňuje kvalitni kabelový management, který směřuje do subwooferu. K dispozici je také dálkové ovládání. Soustava má navíc takový výkon, že se hodí do velkých obýváků a vytváří opravdu luxusní zvukový zážitek.

5.1
Počet reproduktorů

900 x 52 x 70 mm
Rozměry balení (Š x V x H)

600 W
Celkový výkon

85 W
Provozní spotřeba energie

Doufám, že se Vám doporučení líbily. Jak jste na tom vy se soundbary a kvalitou hudby? Dejte nám vědět do komentářů.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
Top