Zde se nacházíte

Konečně jsou tu – 2. generace AirPods

AirPods

Velké přání všech uživatelů AirPods se konečně splnilo. Po několika spekulacích kdy a jestli vůbec budou nové AirPods uvedeny na trh, se nyní vše objasňuje. Tak jako nové tablety, nový iMac, tak i dlouho očekávané AirPods dnes Apple v tichosti uvedl na trh.

Vlastnosti nových AirPods

Nový čip

Po technické stránce se sluchátka dočkala několika významných vylepšení. Jsou osazeny úplně novým sluchátkovým čipem H1. Ten slibuje až 2× rychlejší přepínání mezi aktivními zařízeními,2 1,5× rychlejší spojení telefonních hovorů3 a až o 30 procent nižší latenci při hraní her.

Baterie

Nově baterie v sluchátkách slibují 5 hodin přehrávání, 3 hodiny přenášení hovoru. Společně s pouzdrem se výdrž může vyšplhat až na 24 hodin. Pouzdro bude navíc podporovat i bezdrátové nabíjení. Z toho důvodu je zde přidána dioda, aby bylo patrné, že se sluchátka nabíjejí. Za 15 minut v nabíjecím pouzdru se AirPody nabijí na 3 hodiny poslechu.

Pouzdro s notifikací bezdrátového nabíjení
Pouzdro s notifikací bezdrátového nabíjení

Hey Siri a další

Díky novému čipu můžete nyní sluchátka používat při komunikaci s hlasovým asistentem Siri. Sluchátka tak reagují již jako hodinky a iPhony. Stačí říct frázi „Hey Siri“ a vyslovit požadovanou akci. Rovněž je možné AirPods používat se všemi produkty Applu.

Co říkáte na nová sluchátka? Splnila vaše očekávání a stála za to čekání? Podělte se v komentářích.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top