Zde se nacházíte

Avengers: Endgame, bude 11. prosince exkluzivně na Disney+

Avengers: Endgame

Avengers: Endgame bude exkluzivně streamován na Disney+. S příchodem nové streamovací služby na bázi předplatného, bude tento titul zhruba za jeden měsíc od spuštění, dostupný pouze zde. Toto oznámil ve čtvrtletní zprávě generální ředitel Disney Bob Iger.

Disney+

Disney Přichází S Vlastní Streamovací Službou Disney+

Streamovací služby jsou stále populárnější a nyní se přidala i společnost Disney. Na konci roku oficiálně spustí službu Disney+…

Úspěch Avengers: Endgame

Iger také řekl, že je společnost „velmi potěšena s výsledky druhého kvartálu a také s rekordním úspěchem titulu Avengers: Endgame.“ Dodal, že je to v současné chvíli druhý nejvýdělečnější film, hned za filmem Avatar od Jamese Camerona.

Endgame překonal rekord s jeho vydáním, kdy během prvního víkendu vysílání utržil více než 1,2 miliardy dolarů a překonal tak Star Wars: Force Awakens, který držel rekord s 517 miliony dolarů.

Marvel

Marvel Filmy A Jejich Chronologické Pořadí

Nejnovější přírůstek do Marvel Universa možná vede k příležitosti prohlédnout si všechny díla z tohoto světa v…

Disney+ jako hlavní směr

Disney+, je podle předchozích poznámek Igera, do budoucna hlavním zaměřením společnosti. On a další manažeři oznámili investorům, že Disney+ zahájí 12. listopadu měsíční předplatné ve výši 6,99 dolarů, nebo roční předplatné ve výši 69,99 dolarů.

To je podstatně méně, než nabízí například konkurenční Netflix, se současným předplatným 10,99 dolarů za měsíc. Nicméně Iger rovněž uvedl, že výše předplatného se zvýší, jakmile bude přidán další obsah. Uvidíme tedy, kam až se finální cenovka vyšplhá, nebo jak zareaguje konkurence.

Zdroj: The Verge

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top