Zde se nacházíte

Online televize Lepší.TV chystá něco velkého!

Lepší.TV

V dnešní době se online televize stávají stále oblíbenějším způsobem přijímání televizních stanic. Jednou z nejoblíbenějších online televizí je Lepší.TV. Nyní navíc přichází pro všechny své uživatele se zprávou, že se pro ně chystá něco opravdu velkého.

Co Lepší.TV vůbec nabízí?

Služba Lepší.TV je na trhu již pár let a chlubí se několika významnými benefity, které mohou jejich zákazníci využívat. V první řadě se jedná a smlouvu, kterou uzavírají bez závazku. Pokud Vám tedy služba nevyhovuje, nebo ji již nechcete využívat, můžete ji kdykoliv vypovědět.

Dalším významným benefitem je šíře poskytovaných televizních stanic. Těch je v balíčku 96 a nalezneme zde jak stanice v HD rozlišení, tak různé sportovní, hudební, erotické, dokumentární a dětské stanice. Rovněž je možné si doplatit balíček s HBO stanicemi.

Další užitečnou vychytávkou je zpětné sledování pořadů až 30 dní zpětně. Nebo také chytrý archiv se stovkami těch nejlepších filmů, dokumentů apod.

Filmový archiv Lepší.TV
Filmový archiv Lepší.TV

Chystané novinky

Přestože má Lepší.TV hodně co nabídnout, tak nespí na vavřínech a přichází s informací o velkých změnách.

První novinkou, která je již v provozu je obrázkový televizní program. Ten nabízí snadnější a rychlejší přehled právě vysílaných programů. Obrázkové zobrazení není nastaveno defaultně a musí se přepnout v sekci “Nastavení”.

Obrázkový TV program
Obrázkový TV program

Nicméně tou největší novinkou na co nyní provozovatel láká je kompletně přepracované uživatelské rozraní. To bylo totiž dle mého největší slabinou této online televize. Zatímco ostatní nabízeli velmi krásné a propracované prostředí (například televize Kuki.cz), televize Lepší.TV v tomto poněkud pokulhávala. Nicméně se nyní patrně blíží lepší/hezčí UI a k dispozici je i náhled.

Nové uživatelské rozhraní Lepší.TV
Nové uživatelské rozhraní Lepší.TV

Tyto novinky jsou určitě vítány a těšíme se na finální verzi nového vzhledu. Za nás je tato služba s cenovkou 199 Kč/měsíčně velmi atraktivní a chystané vylepšení ještě lépe pomáhají konkurence schopnosti televize.

Co vy si myslíte o online televizích a jaké jsou Vaše oblíbené služby? Budeme rádi, když se s námi podělíte v komentářích.

Zdroj: Lepší.TV

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
Top