Zde se nacházíte

Google Fotoaparát přidává tmavý režim a animace

Google Fotoaparát

Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/201261/virtual) in /data/web/virtuals/201261/virtual/www/domains/moje-novinky.cz/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 433

Warning: unlink(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/201261/virtual) in /data/web/virtuals/201261/virtual/www/domains/moje-novinky.cz/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 459

Google Fotoaparát získává novou aktualizaci a povyšuje na verzi 6.3. I přesto, že je aplikace určena především pro Pixel zařízení i tak si jí můžete vyzkoušet i na dalších Android zařízeních. Podíváme se nyní na podrobnější pohled.

Tmavý režim v nastavení

Celkové rozhraní fotoaparátu bylo vždy orientováno do černé barvy. Nicméně nyní je nově i nastavení vyvedeno do tmavé barvy.

Nové animované přechody

Přechody mezi fotoaparátem, kamerou, portrétním režimem a panoramatem probíhalo ve verzi 6.1 za pomocí černé obrazovky s ikonou daného módu uprostřed obrazovky.

S novou verzí aplikace 6.2 se již nezobrazuje mezi jednotlivými přechody černá obrazovka. Nyní jsou tak mezi přechody efekty přiblížení a oddálení. Výsledek přechodu mezi módy je tak nyní rychlejší a hladší.

Flash ikona pro selfie flash

Takovou zajímavou změnou, která je opravdu jen kosmetická, je zobrazení ikony blesku na pozadí obrazovky při režimu selfie s bleskem, kde je použita jako blesk oberazovka.

Aplikaci Google Fotoaparát můžete stahovat z Google Play.

Google Pixel-Kamera
Google Pixel-Kamera
Developer: Unknown
Price: Free

Jak se Vám nová vylepšení líbí? A používáte aplikaci Google Fotoaparát ve svém telefonu?

Zdroj: androidpolice

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top