Zde se nacházíte

Unikl oficiální render skládacího telefonu Galaxy Fold společnosti Samsung

Do oficiální události společnosti Samsung zbývá pouhých pár hodin a přesto došlo k úniku renderů chystané novinky. Dnes pravděpodobně Samsung představí svůj skládací telefon, který nese název Galaxy Fold.

Již v listopadu jsme mohli vidět určité prototypy, na kterých si Samsung testoval nejen skládací mechanismus. Nyní na veřejnost skrze Slashleaks pravděpodobně pronikly oficiální obrázky zařízení.

Galaxy Fold
Rozložený smartphone Galaxy Fold

Možné vlastnosti zařízení

Galaxy Fold bude jistě disponovat novou Samsung technologií Infinity Flex pro displej, kterou jsme mohli vidět již v listopadu. Dále u tohoto zařízení můžeme očekávat displej o velikost 7.3″ v rozloženém stavu a 4.6″ ve složeném režimu.

Na základě renderů můžeme také soudit, že telefon bude mít notch výřez v horním pravém rohu pro senzory a přední kameru. Naopak na zadní straně nalezneme dvojici čoček, umístěných nahoru.

Galaxy Fold zadní strana
Galaxy Fold zadní strana

Speciálně pro toto zařízení také ve spolupráci s Googlem, musel Samsung připrav dvě verze UI. Jednu pro zařízení v rozloženém stavu a druhé pro to když je zařízení složené. Na základě odhadů pak můžeme očekávat, že se cena bude pohybovat nad 40 000 Kč.

Oficiální událost začíná dnes v 19:00. Uvidíme tedy jestli budou naše domněnky a uniklé informace souhlasit s prezentovaným zařízením. O tom vám samozřejmě podáme zprávu.

Zdroj: androidpolice

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top