Zde se nacházíte

Nová verze AirPods vyjde ještě tento rok?!

AirPods

Poslední verze AirPods, které se nedávno začali prodávat, ještě nejsou dostupné a již unikají informace, že již tento rok se dočkáme jejich vylepšení. Podle serveru DigiTimes by měl totiž Apple ještě do konce roku uvést nové AirPods, které by měli funkci potlačování hluku.

HTC

Nový mobil střední třídy od HTC!

HTC minulý rok oznámilo, že pro rok 2019 bude vydávat telefony vyšší a střední třídy. Nyní díky benchmarkům Geekbench a Antutu unikají informace o novém…

Spekulace o nových AirPods

Ming-Chi Kuo, analysta který predikuje uvedení produktů Applu, nedávno také potvrdil uvedení nových AirPods později v tomto roce. Ty by podle něj měli přijít ve dvou verzích. Jedna s lepší podporou bezdrátového nabíjení a delší výdrží baterie, ale bez žádných větších změn. Cenovka by se této verze sluchátek pohybovala kolem $159.

Druhá verze by pak měla přinést přepracované provedení a změnu designu. Dále by se sluchátka měla dočkat lepší vodě-odolnosti, monitorování zdravotních funkcí, redukcí hluku a možná snad i nové černé varianty.

Uvidíme, zda se tyto spekulace opravdu potvrdí. My je budeme pozorně sledovat a přineseme vám informace, které získáme. Jak by se vám jinak vylepšená verze sluchátek líbila? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj: theverge.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
Top