Zde se nacházíte

Nintendo tento rok plánuje vydat dva modely Switch

Nintendo Switch

Nintendo pracuje na dvou verzích své herní konzole Switch. Obě verze by měli být uvedené na trh již záčátkem léta, alespoň podle hlášení deníku The Wall Street Jurnal (WSJ).

První varianta bude zaměřena na dostupnost produktu. Cena a vlastnosti zařízení budou nastaveny tak, aby si jej mohlo dovolit co nejvíce uživatelů.

Druhá varianta bude naopak cílit na vylepšené funkce a co nejlepší herní zážitek. To samozřejmě bude mít za následek pravděpodobně výrazně vyšší cenu.

Pravděpodobné vlastnosti Switche

WSJ uvádí, že levnější model nebude mít vibrační odezvu. Z toho lze usuzovat, že nebude mít odnímatelné Joy-Con ovladače. To vše souhlasí s prohlášením Nikkei, který začátkem roku oznámil, že Nintendo plánuje uvést menší Switch s důrazem na přenosnost.

Na druhou z hlášení nejsou patrné žádné detaily o výkonnějším zařízení. Nicméně jeden zdroj uvádí, že by se mělo jednat o výraznější vylepšení, než jen pouhý nárůst výkonu. Určitě na prvním místě bude vylepšené procesoru, protože nyní je Switch osazen čtyřletým procesorem Tegra X1 od Nvidie.

Pole deníku WSJ by měly být oba modely představeny na eventu E3 v červnu. Těšíte se na nový Switch a nebo vás tato oblast vůbec nezajímá?

Zdroj: TheVerge

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top