Zde se nacházíte
Domů > HRY >

Nejlepší iPhone hry, které jsou zdarma, bez reklam a nákupů.

Nejlepší iPhone hry

Na iPhone existuje spoustu kvalitníních her. Hodně z nich je placená, většina je plná reklam a pouze pár z nich je zdarma, bez reklam a nákupů v aplikaci. Proto jsem pro vás vybral ty nejlepší iPhone hry, které jsou úplně zdarma, bez reklam a nákupů v aplikaci.

Nejlepší iPhone hry zdarma

  • Stranger Things: The Game
  • Mekorama
  • PewPew
  • Cube Escape Series
  • OHM – A Virtual Science Centre

Stranger Things: The Game

iPhone hry -  Stranger Things: The Game

Stranger Things ocení především fanoušci seriálového hitu na streamovací platformě Netflix. Hra s grafikou z roku 1984 je akční příběhovka kde vás čeká řešení hádanek a spoustu zajímavých míst. Každá postava má svou speciální shopnost a tak si jistě každý vybere právě tu, která ho bude bavit nejvíce.

Stáhnout hru na App Store

Mekorama

Mekorama

Merokama je logicka hra, která je velmi uklidňující a zábavná. Svým principem přípomíná jednu z nejpopulárnějších her Monument Valley. Ve hře procházíte jednotlvými úrovni světů. Cílem je otáčet světy tak, aby se váš robot dostal až do cíle.

Stáhnout hru na App Store

PewPew

PewPew

Akční graficky zářívá hra jistě zaujme každého milovníka podobného žánru. Svou jednoduchostí, neonovou grafikou a postupným stěžováním levelů dokáže zaujmou na dlouhé chvíle.

Stáhnout hru na App Store

Cube Escape Series (Rusty Lakes)

Cube Escape je další logická iPhone hra, kde budete hledat stopy skrývající se všude, zabývat se hádankami a hledat náhodné předměty, dokud nezjistíte, kde jste. Nebo zjistěte, co se děje, abyste mohli začít řešit jiné hádanky a našli cestu ven.

Stáhnout hru na App Store

OHM – A Virtual Science Centre

iPhone hra - OHM – A Virtual Science Centre

V této hře si užijí zábavu zejména všichni kdo mají rádi elektřinu. Bude před Vámi stát hádnka v podobě porušeného elektrického vedení a vaším úkolem bude vyřešit problém a zapojist opět elektřinu tak, aby se dostala tam kam je jí potřeba. Tato hra je nejen zábavná, ale i poučná.

Stáhnout hru na App Store

Doufám, že jste v tomto seznamu nejlepší iPhone hry zdarma nalezli inspiraci a jejich hraní se vám bude líbit. Budu určitě rád, pokud se i vy podělíte se mnou o vaše oblíbené hry zdarma, bez reklam a nákupů.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top