Zde se nacházíte

Googlu opět uniká další zařízení a to telefon Pixel 3a

Pixel 3a

Již podruhé v tomto měsíci se Googlu samotnému nedaří udržet v tajnosti jeho chystané produkty. V minulém týdnu jsme vás informovali o uniklé informaci k přístroji Nest Hub Max. Nyní Google, opět přes stránky, neoficiálně potvrzuje nástup levnějšího modelu Pixel 3a.

Google Pixel 3a

Původní model Pixel 3, je na trhu již nějakou chvíli a dlouhou dobu se spekulovalo o jeho levnější variantě. Nyní se tak (prozatím neoficiální cestou) ukazuje, že tyto domněnky byly pravdivé.

Za chvíli bychom se tak měli dočkat levnější varianty Pixel telefonu, který bude opět pod taktovou Googlu. Tuto informaci Google potvrdil právě na svých stránkách, kde bylo na pár minut vidět v menu název zařízení.

Pixel 3a
Menu internetových stránek Google

Technické specifikace

Zároveň také v konzoli pro vývojáře se objevili dvě zařízení s kódovým označením Sargo a Bonito, což je právě označení pro model Pixel 3a a jeho variantu XL.

Potvrzuje se tak například 4 GB RAM pomět, Full HD+ rozlišení a velikosti úhlopříčky.

Co se týče představení modelů, mělo by k němu dojít kolem konference Google I/O, ale zatím není nic potvrzeno a tak nám nezbývá, než jenom doufat.

Jak by se vám líbila odlehčenější a levnější varianta modelu Pixel 3? A mají tyto odlehčená zařízení vůbec ještě smysl? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj: 9to5google

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top