Zde se nacházíte

Obrovský průšvih bezdrátového smartphonu Meizu Zero

Meizu Zero

Před více než měsícem společnost Meizu oznámila svůj revoluční smartphone, který byl řešen bez jakékoliv „díry“. Mělo se jednat o zařízení nezávislé na drátech. Navíc cenovka Meizu Zero byla obrovská, protože Meizu si za něj řeklo 1 300 dolarů, tedy v přepočtu necelých 30 000 Kč.

Před uvedením na trh, byl rovněž trochu netradičním způsobem pro dnešní představení smartphonu, spuštěna před objednávková kampaň. Cílem bylo prodat 77 telefonů. Nicméně tento milník se jim nepodařilo ani zdaleka dosáhnout, protože prodaných telefonů bylo pouhýh 29.

Meizu Zero kampaň
Meizu Zero kampaň

Obecně lze říci, že Meizu není v západních zemích tolik známe a do našich končin začíná teprve pronikat. Nicméně i tak se dá říct, že tento výsledek je pro společnost celkem zklamáním. Celou situaci se snaží zachránit CEO společnosti Meizu, který uvádí, že celá kampaň byla jenom takovým pokusem a výsledek pro ně není překvapením.

Nicméně nechceme společnosti Meizu křivdit. Celý koncept telefonu je za nás velmi zdařilý a jednou takto telefony jistě mohou být používány. Nicméně současný trh na ně není dostatečně připraven a tak se snad dá možná i říct, že telefon předběhl svou dobu.

Zdroj: androidpolice

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top