Zde se nacházíte

Samsung představil nový top model Galaxy S10 a další jeho varianty

Před dvěma dny Samsung představil svojí novou vlajkovou loď Galaxy S10, který přichází v ještě dvou dalších verzích S10e a S10+. Podíváme se na novinky, které Samsung do svého telefonu dostal a v příštím článku projdeme podrobnější specifikace telefonu.

Oficiální video telefonu Galaxy S10

Nový design telefonu

Zbrusu nový design pro ničím nerušený pohled

Samsung přivedl svůj displej zase o kousek blíže dokonalosto. Displej je téměř přes celou přední stranu telefonu a neruší jej žádný výřez. Pouze v pravém horním rohu je přední selfie kamera.

Čtečka otisku prstu

Čtečka otisku prstu, prošla revolucí. Nejen že se přesouvá ze zadní strany dopředu, ale funguje nyní díky ultrazvukovému snímači. Ten je schopný fungovat i skrze mokré prsty a je velmi spolehlivý.

Tři verze

Samsung pro top model Galaxy S10 přichází se třemi verzemi. Tou nejlevnější je S10e, která má větší rámečky menší displej. Střední variantou je verze S10, která má téměř bez rámečkový displej o velikosti 6,1″. Poslední je pak Galaxy S10+, který mí větší displej a především duální selfie kameru.

Samsung Galaxy S10e, S10 a S10+

Vylepšený fotoaparát

Fotoaparát opět prošel evolucí. Pořizování fotografií by mělo být zase o něco kvalitnější. Navíc bude k dispozici ultraširokouhlí objektiv se záběrem 123°. V největší verzi jsou pak k dispozici tři objektivy.

Do fotoaparátu byly také přidány inteligentí funkce, které pomohou k vytvoření lepších snímků.

Další technologie

Telefon bude nyní podporovat bezdrátové nabíjení i pro jiná zařízení. Takže si díky podpoře rychlého bezdrázového nabíjení Fast wireless Charginng 2.0, budete moci nabíjet vaše hodinky, sluchátka nebo i jiný telefon.

V telefonu také nalezneme podporu Wi-Fi ve verzi 6, která je opět rychlejší a bezpečnější. Dále telefon také nabídne LTE připojení s rychlostí až 2Gb/s.

Samsung také slibuje lepší spolupráci hardwaru a softwaru, takže bychom se měli dočkat lepšího výkonu nejen při hraní her.

Inteligentní funkce

Telefon využívá umělou inteligenci, která má na starosti lepší zážitek s používání telefonu. Přizpůsobuje chod teleofnu tak aby lépe vydržela baterie a snadněji se s ním pracovalo.

Funkce Bixby Routines Vám také doporučí často používané aplikace a možnosti podle času a vaší polohy.

V následujících dnech budeme telefon testovat a přineseme Vám podroběnšjí hodnocení.

Zdroj: Samsung

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top