Zde se nacházíte

TIDAL se přidává ke Spotify a přidává možnost blokování umělce


Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/201261/virtual) in /data/web/virtuals/201261/virtual/www/domains/moje-novinky.cz/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 433

Warning: unlink(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/201261/virtual) in /data/web/virtuals/201261/virtual/www/domains/moje-novinky.cz/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 459

Tidal je streamovací hudební aplikace, která se snaží na trhu hudebního průmyslu stát stranout a jít si vlastní cestou. Toho se snaží dosáhnout v první řadě hudbou v hi-fi kvalitě a rovněž exkluzivním obsahem, který není dostupný na Spotify, jako je třeba Prince a Beyoncé.

Nicméně tím, že Tidal přináší spoustu hudebního obsahu, aby tak oslovil co nejvíce posluchačů, se může stát, že se Vám nebude nějaký umělec líbit a nebude jej chtít již dále poslouchat.

Nová funkce v Tidalu

Tento nedostatek se řeší v nové verzi své aplikace. Nyní tedy bude možné, vyloučit během poslouchání konkrétního umělce. Tím že budete umlěce blokovat/ignorovat se Vám přestanou nabízet k poslechu všechny jeho písně. Tím si opět budete moci zpříjemnit výběr písniček, které Vás opravdu zajímají.

Nová verze aplikace již přichází na Google play obchod a stačí tedy pouze provést aktualizaci.

TIDAL Music: HiFi-Sound
TIDAL Music: HiFi-Sound
Developer: Unknown
Price: Free

Zdroj: Google Play

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top