Zde se nacházíte

Lenovo poprvé ukazuje svůj prototyp skládacího PC

Lenovo poprvé ukazuje svůj prototyp skládacího PC

Lenovo před dvěma dny odhalilo svůj nový skládací ThinkPad. Lenovo se tak stává prvním výrobcem, který představuje skládací PC. Nové zařízení patří do rodiny ThinkPad X1, ale prozatím ještě nemá svoje vlastní jméno, protože se na něm ještě stále pracuje. Nové PC je vcelku velmi podobné současným skládacím smartphonům, akorát ve větším provedení.

Nejlepší notebooky do 13 000

Nejlepší Levné Notebooky – Q1/2019 – RECENZE

I levné notebooky poskytují dostatečný výkon pro běžnou práci. V tomto článku se podíváme na ty nejlepší zástupce čtyř značek…

Vlastnosti skládacího Lenovo PC

Nový počítač bude vybaven jako zařízení Intel Windows s flexibilním 13-ti palcovým 2K OLED displejem. Zařízení je vždy zapnuté, připojené a podporuje elektrické pero. Využívá totiž technochologie skládací obrazovky společnosti LG.

Počítač je vyroben tak, aby uspokojil všechny vaše potřeby. S tabletovým režimem pro sledování a konzumaci obsahu, s režimem knihy pro čtení článků na dvou rozložených stranách, jako u knihy. Pokud chcete nasadit na produktivní vlnu, proměníte jej v laptop s digitální klávesnicí. To vše v těle vážící méně než 900 gramů a o velikosti knihy.

Lenovo skládací PC

Lenovo uvádí, že skládací PC kombinuje produktivitu notebooků a přenosnost smartphonů. “Toto je jediné zařízení, které budete do budoucna potřebovat, pro práci po celý den,” uvedlo Lenovo při předvedení zařízení.

Mnoho mediálních stránek mělo možnosti s nové skládací PC osahat a zprostředkovat tak první dojmy. Server The Verge uvedl, že skládací obrazovka společně s Windows “pracují velmi dobře”, ale stále je potřeba hardwarových vylepšení.

Lenovo plánuje uvedení skládací PC na trh v roce 2020 a tak má ještě čas na to doladit všechny komponenty. Osobně se nám tato myšlenka totiž opravdu líbí a pokud bude firma čerpat s chyb současných skládacích telefonů a sama se vydá dobrým směrem, bude to opravdu zajímavé zařízení.

Co si o tomto skládacím PC/notebooku myslíte vy? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj: macrumors

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
Top