Zde se nacházíte
Domů > HRY >

PUBG získalo titul Hra roku v soutěži 2018 Steam Awards

V prosinci byly oznámené kategorie a nominované hry do soutěže 2018 Steam Awards. To vše před největšími zimními slevami, jako rekapitulace zajímavých titulů pro vánoční nákupy.

Podmínky soutěže

Účastnit soutěže a hlasovat se mohli všichni uživatelé s neomezenými účty služby Steam. Hlasování probíhalo od 20. prosince do 3. ledna 2019.

Jako odměnu uživatelům, kteří se do soutěže Steam Awards zapojili, Steam daroval tématickou sběratelskou kartu. Hlasovat bylo možné ve všech kategoriích najednou.

Vyhlášení vítěze

Nyní již došla komunita k závěrům a vítěz je známý. Ačkoliv se možná jedná o překvapení, titul nakonec získala hra PUBG. To je po uplynulém roce pro vývojáře hry velký milník.

Hra se totiž během loňského roku potýkala s velkými rivali jako je hra Fortnite, League of Legends a nyní na scénu přichází i nový hit Apex Legends. Výhra v této soutěži je tedy signálem, že komunita stále za touto hrou stojí a je jí nakloněná.

Kategorie

Mimo kategorie Hra roku, se vybírali i další hry v dalších sedmi kategoriích. Každá kategorie byla zastoupena několika nominovanými hrami. V tomto článku si představíme pouze vítěznou hru z každé kategorie.

VR hra roku

The Elder Scrolls V: Skyrim VR

The Elder Scrolls V: Skyrim VR

Nesmrtelná hra

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Nejlepší vývojář

CD PROJEKT RED

CD PROJEKT RED

Nejhezčí krajinky

The Witcher® 3: Wild Hunt

The Witcher® 3: Wild Hunt

Nejlepší s přáteli

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege

Nejzajímavější alternativní historie

Assassin's Creed® Odyssey

Assassin’s Creed® Odyssey

Stroj roku

Rocket League®

Rocket League®

Ocenění

Jak je uvedeno na oficiálním webu soutěže, výherci získávají nehynoucí slávu a obdiv. Jde tedy spíše o presitž a jakousi reklamu výhercům. Výherci zároveň zjistí jak si stojí u svý fanoušků.

Steam Awards se odehrávají každý rok a tento ročník hodnotím kladněji než ten předchozí. V něm bylo spoustu titulů, které nepůsobily příliš seriózně.

Video níže, které vyšlo ze Steamu od společnosti GamersPrey, obsahuje několik skvělých klipů od vývojářů a jejich speciální poděkování.

Zdroj: Steam

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top