Zde se nacházíte

WhatsApp získává tmavý režim (první pohled)

WhatsApp

V poslední době je velkým fenoménem přidávat do aplikací a operačních systému podporu tmavého režimu. Častým argumentem jsou lepší podmínky pro oči, které by neměli být tak unavovány. Nyní s podporou tmavého režimu přichází i WhatsApp.

Tmavý režim je pravděpodobně již delší dobu v přípravě pro aplikaci. Přesto jej nešlo povolit v nastavení aplikace a to bohužel platí i nyní. Nicméně lidem z wabetainfo se podařilo upravit kód v beta verzi aplikace. Díky tomu tak bylo možné tuto podporu tmavého režimu zobrazit.

Zajímavostí je, že aplikace nezobrazuje černou barvu jako ryze černou. Pro zobrazení tmavého režimu je zde použita velmi hodně tmavě šedá barva. Slovy kódového označení se jedná o barvu (#111111). Ta je patrně zvolena s ohledem na lepší zobrazení na OLED displejích a možná i kvůli snížení kontrastu mezi tmavým pozadím a bílím textem.

Jak se vám líbí tmavý režim a myslíte si, že jej budete ve WhatsAppu využívat? Myslíte si, že je rostoucí podpora tmavého režimu přínosem pro uživatele? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj: wabetainfo

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top