Zde se nacházíte

Pošta ve Windows 10 získává podporu tmavého režimu

Pošta

Hitem poslední doby jsou tmavé režimy aplikací. Spoustu společností se snaží tento režim do svých aplikací přidat, aby tam nabídli uživatelům jiný rozměr používání aplikace, který je min. ve večerních hodinách velice příjemný. Dalším přírůstkem v rodině aplikací podporující tmavý režim je aplikace Pošta ve Windows 10.

Kompletní tmavý režim

S nejnovější aktualizací aplikace Pošta máte možnost v nastavení zapnout tmavý režim (Nastavení -> Přizpůsobení -> Tmavý režim). Díky tomu budete mít nyní celou aplikaci Pošta a přidružený Kalendář v černém kabátu.

Optimalizovaná je celá aplikace, ale i zobrazování emailů, nebo okno pro psaní nových zpráv. Nicméně pokud kliknete na odesílatele zprávy, stále ještě vyskočí okno s býlím pozadím. Zobrazí se zde detailní informace o kontaktu a posledními emaily.

Uvidíme, jestli do budoucna i toto okno bude podporovat tmavý režim a nebo jde o úmyslný světlý prvek.

Užitečnou funkcionalitou je také přepínání do světlého režimu v těle emailu. Může se totiž stát, že některé emaily se budou zobrazovat velmi ošklivě v tmavém režimu. Proto lze jednoduše přepnout pomocí tlačítka Rozsvítit/Zhasnout do světlého, nebo tmavého režimu.

Jak Vám se líbí tmavý režim a co si obecně myslíte o tomto trendu poslední doby? Podělte se s námi o Váš názor v komentářích.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top