Zde se nacházíte

Proč je prohlížeč Brave lepší než Chrome

Brave

V tomto článku bychom se rádi podívali na přednosti “nového” prohlížeče Brave. Ten se pyšní novým způsobem jakým přemýšlí nad používáním prohlížeče a spoustu dalšími vychytávkami. Pojďme se na něj podívat podrobněji.

Přednosti prohlížeče

Rychlost prohlížení

Rychlost prohlížení

Prohlížeč se chlubí až 8x rychlejším prohlížením, než například konkureční Chrome, nebo Safari.

Brave na mobilech

Úspora peněz

Díky integrovanému blokátoru reklam, se prohlížeč chlubí ušetřením peněz za spotřebovaná data. Údajně to může být až 6 000 za rok.

Brave blocker

Nekompromisní blokátor reklam

Na nejpopulárnějších stránkách můžeme nalézt až 70 obtěžujících prvků. Některé z nich běžné blokátory neblokují. Brave ANO.

Odměňovací systém

Prohlížením stránek a plněním “úkolů”, můžete odměňovat tvůrce mikrotransakcemi.

Ještě větší soukromí v anonymním režimu

Brave se chlubí ještě lepší ochranou při anonymním prohlížení. Je schopný blokovat i software, který obyčejné prohlížeče neblokují. A poskytuje Vám tak ještě větší soukromý.

Prohlížeč Brave vypadá opravdu velmi zajímavě. Dnes jsme Vás seznámili s jeho přednostmi oproti standardním prohlížečům na trhu. V příštím článku si podrobněji rozebereme jeho dovednosti v praxi a jak si vede v porovnání s konkurenčními prohlížeči.

Prohlížeč je možné stáhnout přímo pro PC a nebo mobilní zařízení.

The app was not found in the store. 🙁

Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o vaše zkušenosti s tímto prohlížečem a případně s názory na současnou situaci s prohlížeči obecně.

Zdroj: Brave.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
Top