Zde se nacházíte

Úvodní slovo pro blog :) (tvorba webu, osobní rozvoj a zpětná vazba)

Úvodní slovo pro blog :) (tvorba webu, osobní rozvoj a zpětná vazba)

Zdravím Vás, čtenáři!
Na tomto blogu bych Vás rád seznámil s mojí cestou tvorby webu www.moje-novinky.cz a zároveň s Vámi sdílel nějaké svoje myšlenky a úvahy.

Přestože je účel tohoto blogu celkem jasný, přesto se těším na tu zkušenost získanou jeho psaním a hlavně na Vaše reakce a podněty. Snad se nám společně podaří vybudovat i něco zajímavého na základě čeho se budeme moci všichni posunout dále a rozvíjet svoji osobnost a dovednosti.

Blog budu psát tak nějak se dvěmi hlavními liniemi:

1. Tvorba webu a blogu

První linie bude o tom, jak jsem web a blog vytvářel. Budu s Vámi sdílet rady jak vytvořit blog, co je dobré dělat a čemu se vyvarovat. Pokusím se Vám doporučit i možnosti jak získat fanoušky, tvořit reklamu na webu a časem i jak web monetizovat.

Oblasti, kterým se budeme věnovat:

  • Společně si projdeme technické záležitosti webu a nutnosti pro jeho vytvoření.
  • Ukážeme si grafické zásady a užitečné programy, které můžeme využívat a jak s nimi pracovat.
  • Kde se při tvoření inspirovat a poučit se tak s chyb jiných nebo využít věcí, které fungují.
  • Projedeme si taky kroky jak optimalizovat web/blog a jak jej zařadit do vyhledávačů, aby na wb přicházelo více uživatelů.
  • No a neopominu ani jak na reklamu, monetizaci, eshop, fórum a mnoho dalšího.

2. Rozvoj osobnosti a úvahy

Druhou část bych rád pojal opravdu zodpovědně a to nejen kvůli vám, ale i jako příležitost pro svůj osobní rozvoj. Sdílet s vámi budu chtít vše co mě opravdu zaujalo a co vnímám jako důležité. Řadit sem budu jak rychlejší faktické zprávy, tak i rozsáhlejší zamyšlení z knih, či detailní odborné články a aktuální témata.

Takovou okrajovější tématikou této části budou moje osobní zamyšlení. Prozatím to budu vnímat spíše jako takovou cestu ujasnění si myšlenek a rád je budu s vámi v komentářích podrobovat zpětné vazbě a s vaším názorem.

Budu rád za vaše nápady a první zpětnou vazbu. Doufám, že si budeme nazvájem užiteční a podaří se nám společně vytvořit smysluplnou komunitu.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Top