Zde se nacházíte

Disney přichází s vlastní streamovací službou Disney+

Disney+

Mít vlastní streamovací službu začíná být čím dál tím více populární. Po Netflixu, Amazonu, Applu a dalších přichází nyní se svou streamovací službou i společnost Disney. Služba se bude jmenovat Disney+ a vypadá opravdu zajímavě.

Soundbar

Nejlepší Soundbar – Q2/2019

Dnešní televize nabízejí opravdu dobré barevné podání a vysoké rozlišení. Soundbar jim zase dodá zvukovou kvalitu, která jim chybí…

Na co se můžeme těšit?

Disney+ sází na obrovské množství obsahu, které již má a na chystané exkluzivní tituly. Mezi současnými tahouny jsou jistě animované pořady pro děti, ale i tituly jako jsou Avengers a Star Wars.

Dočkat bychom se měli taky dokumentárních filmů, nebo seriálu. V plánu je také exkluzivně odvysílat všech 30 sérií seriálu Simpsonovi. Celá služba pak tak bude rozdělena do pěti kategorií: Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic.

Cena a dostupnost

Služba by měla být oficiálně spuštěna 12. listopadu ve Spojených státech. Po té se bude šířit do celého světa. Co se pak týče podporovaných zařízení, přislíbeno je Roku a PlayStation 4, smart TV, tablety, smartphony a další zařízení.

Cena za službu je nastavena také velmi pozitivně a měla by stát 6,99 dolaru/měsíc. Za tuto cenu získáte přístup k celému obsahu a zároveň vás nebudou obtěžovat reklamy.

Za nás celá služba vypadá opravdu zajímavě a to i díky cenové politice, která je celkem nízká a obsah bude zároveň velmi žádaný. Uvidíme jak bude Disney podporovat svou službu v našich končinách a zda se dočkáme i české lokalizace.

Co si u této službě myslíte vy? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj: tomsguide

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
Top