Zde se nacházíte

Google Play Store na Android TV bude přepracován

Android TV

Před dvěma dny na eventu Google I/O, bylo prezentováno několik zajímavých informací týkajících se platformy Android TV. Patrně tou nejvýznamnější a nejlépe postřehnutelnou, je nové uživatelské rozhraní, které se dočkalo obrovského zlepšení!

Nejlepší bezdrátová sluchátka

Nejlepší bezdrátová sluchátka – Q2/2019 – RECENZE

Bezdrátová sluchátka jsou stále oblíbenějši a to i díky tomu, že kvalita bezdrátového přenosu je čím dál tím lepší. Navíc komfort volnosti a pohodlí je…

Na pódiu při I/O, Google dal lehce nahlédnout do nového Play Store pro Android TV a první dojmy jsou opravdu skvělé. Play Store má nyní mnohem čistší vzhled a je lépe sladěn s re-designem, který přišel společně s Oreem.

Google rovněž vysvětloval, že velkým vylepšení jeho nového Play Store, je mnohem jednodušší nákup aplikací a správa předplatného. Z jejich ovladačů mohou nyní uživatelé provádět nákupy a předplatné pomocí PINu, namísto zadávání celého hesla. Google tento proces nazývá “one-click” a přestože to není úplně na jedno kliknutí, je to určitě mnohem příjemnější proces, než doposud.

Během prezentace se Google pochlubil také nějakými čísly, které nedávno shromáždil. Momentálně je tak na Play Store více než 5 000 aplikací pro televize a rovněž je vidět i znatelný nárůst uživatelů. Rovněž zde bylo zmíněno pár postřehů pro vývojáře, jako je referenční design a nebo best practices. Celá prezentace je dostupná také na YouTube:

Více o Android TV
  • Google potvrdil příchod dalších zařízení
  • Byly vysvětleny reklamy: Proč Google chce “sponzorovat” vaši domácí plochu a kdo je tímto postižen
  • Amazon Prime Video přichází na Chromecast a Android TV

Zdroj: 9to5Google

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
Top